
Za nami kolejne spotkanie projektu! W dniu 02 września 2025 r. odbyły się zajęcia poświęcone tematyce przeciwdziałania przemocy domowej. Spotkanie poprowadziła Pani Agnieszka Syska – specjalistka w tej dziedzinie.

Uczestnicy dowiedzieli się, czym jest procedura Niebieskiej Karty, jakie są rodzaje przemocy oraz gdzie i do kogo można zwrócić się o pomoc w trudnej sytuacji. Spotkanie wzbogaciły również praktyczne ćwiczenia, w których uczestnicy brali aktywny udział.

Już wkrótce spotkamy się ponownie – 16 września 2025 r. odbędzie się ostatnie spotkanie kończące nasz projekt.








